ارسال تاپیک جدید
انتخاب موضوع
انجمن عنوان پاسخها ارسال
ادبیات بی جستجو ایمان ما از جنس عادت می شود/ افشین یداللهی 1 01/26
ادبیات متن شعر تیتراژ پایانی سریال معمای شاه / افشین یداللهی 0 01/26
ادبیات کدوم خواستن کدوم جنون کدوم عشق/ افشین یداللهی 0 01/26
ادبیات او سرسپرده می خواست، من دل سپرده بودم / محمدعلی بهمنی 0 01/26
ادبیات اینجا برای از تو نوشتن هوا كم است / محمد علی بهمنی 0 01/26
ادبیات اگرچه نزد شما تشنه ی سخن بودم / معروف ترین شعر محمد علی بهمنی 0 01/26
ادبیات از خانه بيرون مي زنم ، اما کجا امشب؟ ... محمد علی بهمنی 0 01/26
ادبیات دلخوشم با غزلی تازه همینم کافی ست / محمد علی بهمنی 0 01/25
ادبیات لبت نــــه گــــوید و پیداست مـی‌گــــوید دلــــت آری/ محمد علی بهمنی 0 01/25
ادبیات بهار بهار / محمدعلی بهمنی 0 01/25
ادبیات پشت این پنجره ها داره بارون میباره 0 01/25
تالار شخصیت ها درباره بیژن ترقی 0 01/21
ادبیات اشک من هویدا شد (بیژن ترقی) 0 01/21
ادبیات این دل غافل من : که شاید بسوزد دل توز حال دل من (بیژن ترقی) 0 01/21

مطالب بروز شده

عنوان پاسخهای جدید آخرین دیدگاه از بروز رسانی
فرزانگان قفقاز [20] - ابراهیم شیروانی (...... - زنده به ۱۰۳۱ ق) آصف سلطان پور 5 ساعت 45 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [19] - ابراهیم شیروانی (...... - زنده به ۱۲۷۲ ق) آصف سلطان پور 5 ساعت 51 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [18] - ابراهیم سالیانی (..... - ..... ق) آصف سلطان پور 5 ساعت 55 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [17] - ابراهیم خان انصاری همدانی شیروانی (.... - .... ق) آصف سلطان پور 6 ساعت 31 ثانیه پیش
فرزانگان قفقاز [16] - ابراهیم تفلیسی (قرن ۱۲ ق) آصف سلطان پور 6 ساعت 4 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [15] - ابراگیم حاجی (..... - ..... ق) آصف سلطان پور 6 ساعت 42 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [14] - ابراهیم بادکوبی (.... - ۱۳۶۱ ق) آصف سلطان پور 6 ساعت 47 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [۱۳] - ابراهیم بادکوبی (.... - ح ۱۳۲۲ ق) ضیاءالصالحین | ... 18 ساعت 26 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [۱۲] - آیت‌الله آخوند شیخ اباصلت بادکوبه‌ای (قبل از ۱۲۶۶-۱۳۲۵ ق) ضیاءالصالحین | ... 18 ساعت 29 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [۱۱] - آیت‌الله آخوند آقامعلی لنکرانی (۱۲۸۹-۱۳۷۲ ق) ضیاءالصالحین | ... 18 ساعت 34 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [۱۰] - شیخ مولی آقا لنکرانی ( ..... - بعد از ۱۲۸۹ ق) ضیاءالصالحین | ... 18 ساعت 38 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [۹] - آقالار قراباغی (.... - زنده به ۱۳۱۰ ق) ضیاءالصالحین | ... 18 ساعت 42 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [۸] - آخوند ملا آقا فاضل دربندی (..... - ۱۲۸۵ ق) ضیاءالصالحین | ... 18 ساعت 46 دقیقه پیش
فرزانگان قفقاز [۷] - آقا ترک داغستانی (.... - .... ق) ضیاءالصالحین | ... 19 ساعت 36 دقیقه پیش