دعای شب بیست و هشتم رمضان به نقل از کفعمی

انجمن‌ها: 

دعای شب بیست و هشتم رمضان به نقل از کفعمی (بلدالامین)

لنتبع ذلك بِمَا ذَكَرَهُ اَلسَّيِّدُ اِبْنُ بَاقِي رَحِمَهُ اَللَّهُ فِي إِخْتِيَارِهِ مِنْ أَدْعِيَةِ اَلْعَشْرِ اَلْأَخِيرِ أَيْضاً

به دنبال آن، دعایی که سيد بن باقى رحمه الله در اختیارش از دعاهای دهه آخر ماه رمضان نقل كرده و مى ‏خوانیم

اَللَّيْلَةَ اَلثَّامِنَةَ

شب هشتم (یعنی شب بیست و هشتم):

اَللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تَهَبَ لِي قَلْباً خَاشِعاً

وَ لِسَاناً صَادِقاً وَ جَسَداً صَابِراً وَ تَجْعَلَ ثَوَابَ ذَلِكَ اَلْجَنَّةَ يَا أَرْحَمَ اَلرَّاحِمِينَ

دعای شب بیست و هشتم رمضان به نقل از کفعمی (اقبال الاعمال)

الجزء الأول؛ أبواب أحكام شهر رمضان؛ الباب الثاني و الثلاثون في ما نذكره مما يختص بالليلة الثامنة و العشرين من شهر رمضان، و من ذلك ما يختص بهذه الليلة من الدعاء 

جلد اول، باب های احکام ماه رمضان؛ باب سی و دوم اعمال و دعاهای وارد شده در روایات در شب و روز بیست و هشتم ماه، (دعاى دوم شب بیست و هشتم) دعاى ديگر در شب بيست و هشتم:

دعای شب بیست و هشتم رمضان:

أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تَهَبَ لِي قَلْباً خَاشِعاً

از تو خواستارم كه بر محمّد و آل محمّد درود فرستى و به من دلى فروتن 

وَ لِسَاناً صَادِقاً وَ جَسَداً صَابِراً وَ تَجْعَلَ ثَوَابَ ذَلِكَ الْجَنَّةَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِين‏

و زبانى راستگو و تنى شكيبا ارزانى دارى و پاداش همه‌ى اين‌ها را بهشت قرار دهى، اى مهربان‌ترين مهربانان.

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

ویژه نامه ضیافت الله (ماه مبارک رمضان)

ویژه نامه احکام روزه و روزه داری

مجموعه استیکر ماه رمضان (ایام و مناسبتها)

دعاهای تصویری روزانه ماه مبارک رمضان

ویژه نامه پیام ادعیه روزانه ماه مبارک رمضان

ویژه نامه نشانی از آسمان ویژه ماه مبارک رمضان

ویژه نامه چندرسانه ای ماه ترین ماه (ویژه ماه مبارک رمضان)

Share