متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

تخمین زمان مطالعه: 14 دقیقه
متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم
اگر می خواهید که از حضور عزیزان و فامیل در مراسم ختم و خاکسپاری تشکر کنید می توانید یکی از این متن ها را انتخاب کنید و در مراسم ترحیم بخوانید.

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

در این بخش پاسخ پیام تسلیت و متن های قدردانی و تشکر از مهمانان و آشنایان برای حضور در مراسم ختم و خاکسپاری را آماده کرده ایم. اگر می خواهید که از حضور عزیزان و فامیل در مراسم ختم و خاکسپاری تشکر کنید می توانید یکی از این متن ها را انتخاب کنید و در مراسم ترحیم بخوانید. در ادامه با متن تشکر و پاسخ تسلیت در مراسم ختم اموات با ما همراه باشید.

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

تشکر بابت حضور در مراسم

اینک که دست طبیعت، بهار زندگی ما را به برگ ریزان خزان بدل کرد و گل سر سبد زندگی ما را به دیار باقی برد و روح بلند مادری مهربان، خیر و عاشق پاکباخته اهل بیت علیه السلام مرحومه مغفوره شادروان … را با خود به پرواز در آورد و به ملکوت اعلی فرستاد و همه را در ماتم و سوک ابدی نشاند، به حکم ادب و حق شناسی، بدین وسیله از همه عزیزان، سروران، دوستان، آشنایان، اقوام که بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشیدند و با حضور آرامش بخش و دلسوزانه خود، مورد تفقد قرار دادند و با حضور خود مرهمی بر قلب داغدارمان بودند، صمیمانه تشکر می کنم.
همچنین نظر به این که به علت تألمات روحی فراوان و کثرت بزرگواران، قادر به قدردانی حضوری و تلفنی نشده ام، یک بار دیگر دست همه شما را می فشارم و می بوسم و دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بلند می کنم وسلامتی و بهروزی همه شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم
از طرف …

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

متن تشکر و اعتذار از عزیزان

هجران ابدی و غم از دست دادن عزیز سفر کرده مان مرحوم مغفور … هنوز بر قلب هایمان سنگینی می کند و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن زنده یاد، چاره ای نیست با این وجود حضور پر شور و حق شناسانه مردم بزرگوار از اقشار مختلف بخصوص عزیزانی که حضوری، تماس تلفنی، صدور اعلامیه، درج آگهی و نصب تاج گل ما را قرین محبت خود قرار دادند صمیمانه قدردانی می کنیم.
از این که به علت تألمات روحی تا کنون توفیق تشکر حضوری میسر نگردید، قلبا پوزش می طلبیم امیدواریم خداوند عنایت فرماید محبت شما عزیزان را در مراسم شادی تان جبران کنیم.
خانواده …

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

متن تشکر و اعتذار مراسم ترحیم و ختم

بدین وسیله کمال احترام و قدردانی خود را از بذل محبت ها و الطاف خالصانه تمامی افرادی که در مراسم تشییع و اقامه فریضه الهیه شرکت نموده اند، خاضعانه سپاسگزار هستم و اذعان دارم که زبان قدردانی و شکرگذاری تمام و کمال در برابر محبت ها و عنایات اعزه، در فقدان … قاصر است امید است همگان مشمول عنایات خاصه ذات اقدس باری تعالی و اولیائش واقع شده باشیم.

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

متن تقدیر و تشکر از ابراز همدردی فامیل

دنیای با او بودن به ما نیاموخت که بی او چه کنیم اما وفایش به ما آموخت که محبت های بی منت و بی صدای او را که جاودانه در جان زندگی مان سبز است، فراموش نکنیم. اما باز هم او بود که این بار با رفتنش همه بستگان، دوستان و آشنایان را به دور ما جمع کرد.
و همه به وسعت قلب هایتان آمدید و در مراسم خاک سپاری، سوم و هفتم روانشاد … با قطره اشکی، ارسال متن تسلیت یا نثار تاج گل، قلب های مهربانتان را بر روی اندوهمان گشودید. محبت و صفایتان را ارج می نهیم و نیکوترین دعاهای خود را نثارتان می کنیم و آرزومندیم زنجیر عشق و محبت یاران، هرگز از هم نگسلد.
از طرف خانواده …

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

پیام تشکر بابت حضور در مراسم

بزرگ بود و از اهالی امروز بود، با افق های باز نسبت داشت تقدیر آن بود که شمع وجود معلم فرهیخته، مدیر شایسته و بزرگ مرد نجیب و متواضع مرحوم … زودازود خاموش گردد و ما را در ماتم و سوگش نشاند.
اگر لطف بیکران الهی و همراهی و همدردی همشهریان عزیز و یاران مهربان نبود، تحمل این بار گران بسی شکننده تر می نمود. اکنون به حکم ادب و حق شناسی از همه خوبان و مهتران که در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم آن سفر کرده شرکت نموده یا با تلفن و ارسال پیام همدلی و هم آوایی نموده و ما را مورد تفقد قرار داده و موجبات تسلی و تشفی آلام جانکاهمان گردیده اند صمیمانه و بی حد و عد، سپاسگزاریم. خاضعانه ترین سپاس ها و نیکوترین دعاهای خود را نثارتان می کنیم.

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

از دنیا رفتن نزدیکان غمی بزرگ است که آشنایان با ارسال پیام تسلیت رسمی و غیر رسمی سعی در تسکین آن داشته اند؛ فرد عزادار با ارسال جواب پیام تسلیت ادب اجتماعی خود را نشان داده و لطف کسانی که در شرایط سخت و بحران عاطفی فقدان عزیزان در کنارش بوده اند را به نوعی جبران می کند. مجموعه جواب های زیبا به پیام تسلیت شامل جواب پیام تسلیت رسمی، جواب پیام تسلیت ادبی، جواب پیام تسلیت به دوست و شعر برای الصاق به جواب پیام تسلیت را در مطلب حاضر بخوانید.

جواب پیام تسلیت به دوست

در دردها و رنج هاست که انسان دوستان واقعی خود را می شناسد. ممنونم که در سوگ … مرا تنها نگذاشتید. از همدردی تان بی نهایت سپاسگزارم. امیدوارم که بتوانم در شادی هایتان جبران کنم.

****

از ارسال پیام تسلیتت تشکر می کنم و امیدوارم زندگی ات با شادمانی قرین باشد.

****

درود بر شما که با ارسال پیام تسلیت مرا همراهی کرده و از بار غمی که بر شانه داشتم کاستید. اجرتان برقرار و شادی به کامتان باد.

****

پیام تسلیت شما چونان آبی بر آتش بود. اندوه پیش آمده را تسکین داد و قلب های ما را آرامش بخشید. ما را به چشم عطوفت بنوازید. شما را دعا کرده و برایتان آرزو می کنیم که توانتان در مهرورزی افزون باشد.

****

همدلی و همدردی تو تنها نقطه روشن توی سیاهی این روزهای منه. ممنونم که هستی و ممنونم که برای من پیام تسلیت فرستادی.

****

 

از همه دوستان و همکاران بسیار مهربانم که با پیام های تسلیتشون از طریق سایت و یادداشت و پیامک و تلفن لطف و محبت خودشون رو به بنده ابراز نمودند سپاسگزارم. امیدوارم خداوند زندگی سرشار از سلامتی و شادی برای هر یک از شما عزیزانم رقم بزند.

****

از همه دوستان عزیزم که با ارسال پیام تسلیت گفتند، بسیار متشکرم. جملات، حرف ها و حضورتان، برای من با ارزش و قابل تقدیر است. همراهی شما در این اندوه برای من دلگرم کننده بوده و خواهد بود.

****

وظیفه خود می دانم از همه دوستان که با ارسال پیام موجب تسلی خاطر بنده و خانواده ام در غم از دست دادن … عزیزم گردیدند نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم. بی شک پدر و مادر بهترین نعمت های خدا بر روی زمین هستند که امیدوارم هرکسی دارد خدا برایش ببخشد و آنان که دار فانی را وداع گفته اند روحشان شاد و قبرشان پر نور باشد.

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

جواب پیام تسلیت رسمی

بدین وسیله از همه سروران و دوستان و همکاران گرامی و ارجمند که در مجلس ترحیم و یادبود [پدرم / مادرم / پدربزرگم /…]، شرکت نمودید و یا با جملات و ابراز همدردی، موجب تسلی خاطرم شدید صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می نمایم. همراهی شما در این مسیر برای من دلگرم کننده بوده و خواهد بود.

****

از کلیه همکاران محترم که با ارسال پیام تسلیت در سوگ از دست دادن …. عزیزم در کنارم بودند، تشکر و قدردانی می نمایم. امیدوارم بتوانم در مراسم شادی این عزیزان جبران و خدمت نمایم .
با تشکر
از طرف …

****

بدین وسیله از کلیه مدیران، کارکنان و کارشناسان محترم شرکت به ویژه مقام محترم مدیریت …، اعضای محترم هیئت مدیره … که برای تسلیت درگذشت … اینجانب، با ارسال پیام تسلیت بنده را قرین محبت های بی دریغ خود نموده، صمیمانه سپاسگزاری و تشکر می نمایم. بقای عمر و سلامتی شما و خانواده محترم را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
از طرف …

****

مدیریت محترم و کارکنان شرکت …
از اینکه برای تسلیت درگذشت … بنده، با ارسال پیام، تاج گل، فاکس، ایمیل و … ابراز همدردی نمودید کمال تشکر را دارم و از خداوند منان برای کلیه عزیزان آرزوی سلامتی و سعادت داریم.
از طرف …

****

بدین وسیله از مدیریت محترم و کلیه همکاران شرکت …، که با ارسال پیام تسلیت با اینجانب همدردی نمودند که موجب تسلی خاطر بازماندگان گردیده، کمال تشکر را دارم.
با احترام
از طرف …

****

از تمامی همکاران و سروران گرامی که با ابراز همدردی موجب تسلی خاطر اینجانب و خانواده ام گردیده اند صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.
از طرف …

****

از کلیه همکاران محترم که در مصیبت درگذشت … اینجانب با ارسال گل و متن تسلیت موجب تسلی خاطرم بودند، بی نهایت سپاسگزارم. از این که به علت تألمات روحی شدید نتوانسته ام حضوراً پاسخگوی محبت های شما عزیزان باشم، پوزش می طلبم. از پروردگار منان برای یکایک شما و خانواده های گرامی تان سلامتی و شادکامی مسئلت دارم.

****

مدیران و همکاران محترم …
پیام تسلیت سروران ارجمند به مناسبت درگذشت … اینجانب باعث امتنان است. از دوستان کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم. برای همه شما عزیزان سلامتی و توفیق آرزومندم.

متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم

جواب پیام تسلیت ادبی

سینه سرشار از محبت همه یارانی داریم که با ارسال پیام ما را در داغ درگذشت عزیزمان همراهی کردند. قدر لطف و مهربانی شان با خداوند مهرپرور باد.

****

مهربان گران سنگ، از اینکه مرا در مصیبت پیش آمده با ارسال پیام تسلیت مورد مهربانی خود قرار دادی، تشکر نموده، آرزو دارم کاشانه شما لبریز از شادمانی و سلامت باشد.

 

عزیزان نیک سرشت، تسلی شما در همه مراحل این سوگ باعث امتنان خاطر ما شد. بدین وسیله از شما تشکر و قدردانی می نماییم.

****

هرکس در کاستن اندوه دیگران قدمی برمی دارد، عمرش دراز و خورشید مهرش تابان بود. از اینکه با ارسال پیام تسلیت پلک مهری بر سوگ پیش آمده ما گشودید، خدا یارتان و پرتو صفایتان گسترده باد.

****

آشنایان عزیز و دوستان مکرم، سبز باد روزتان که اندوه پیش آمده ما را با پیام تسلیت خویش تسکین بخشیدید. امیدوارم زندگی تان برقرار و آفتابی باشد.

****

درود خداوند بر شما باد که با ارسال پیام تسلیت در سوگ [پدرمان / مادرمان / پدربزرگمان / مادربزرگمان / …]، ما را به چشم مهر نواختید. امید است کماکان عرصه زندگانی شما لبریز از سلامت و شادکامی باشد.

****

محبت جنابعالی و پیام تسلیت ارزشمندتان برای من و خانواده ام بزرگ تر از مصیبتی بود که بر اثر مشیت باری تعالی بر ما حادث شد. خود را از شکر این نعمت الهی که ما را از محبت بزرگوارانه شما بهره مند فرمود، عاجز می دانیم. از خداوند متعال خواهانیم همواره شاد و سربلند باشید.
دوستدارتان …

****

پیام های شما وقتی در حضیض اندوه بودم، دست مرا گرفت تا بتوانم دوباره از جا برخیزم. جا دارد از همه دوستان و عزیزان و همکاران گرامی که در این زمان بحرانی من را حمایت کردند تشکر و قدردانی کنم.

****

بسیاری اوقات به دنبال بی همتا هستیم؛ چرا که تک و ممتاز است و داشتنش امتیاز، اما در وادی غم ها همیشه از بی همتاهایش گریزانیم. غم از دست دادن […] که قطعا یکی از ستون های بی بدیل و تکرارناشدنی زندگی هر انسانی محسوب می شود، یکی از بزرگ ترین غم هایی است که بی همتاست، غیرقابل تصور است، باورنکردنی و ناپذیرفتنی است. اینجاست که همراهی آنهایی که با تو در تعاملند میتواند قدری تسکینت دهد. از ابراز همدردی شما عزیزان از صمیم قلب قدردانی نموده و همواره آرزو می کنم که تا می شود و می شود شاهد چنین غم هایی نباشید. برای همه شما همکاران گرامی آرزوی روزهایی سرشار از شادی و امید از خداوند منان خواستارم.

line.gif

شعر برای الصاق به جواب پیام تسلیت

مرا ای دوستان گر شاد خواهید
در الفت بروی هم گشایید
ندارد ارزشی این چرخ گردون
صفا آرید گر اهل صفائید
به هم چون در نشستید با محبت
یقین دانید مقبول خدائید

****

ما داغ فراق دیده بودیم
افسانه غم شنیده بودیم
اما غم تو جگر گداز است
دردی است که قصه اش دراز است

****

خواهید مرا از این دیارم ببرید
در زیر لوای این شعارم ببرید
با مهر علی به این دیار آمده ام
با عشق علی از این دیارم ببرید

****

چو باید سرانجام بر خاک رفت
خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت

****

آنکه ما را تکیه گاهی بود رفت
جمع ما را یارگاهی بود رفت
 

***

اشک غم از دیده ام بارید دل غوغا بود گفت
خون از دیده باید ریخت اشکی را چه سود؟

****

گفتمش با غم هجران چه کنم؟ گفت بسوز
گفتمش چاره این سوز بگو ، گفت بساز

****

کجاست بارشی از ابر مهربان صدایت
که تشنه مانده دلم در هوای زمزمه هایت

****

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی
دل ز تنهایی به جان آمد خدا را همدمی
آدمی در عالم خاکی نمی آید به دست
عالمی دیگر بباید ساخت و از نو آدمی

line.gif

امیدواریم این متن تشکر و پاسخ تسلیت و قدردانی از حضور در مراسم ختم، مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

پدیدآورنده: 
Share