حمایت از فعالیتهای ضیاءالصالحین

حمایت از ضیاءالصالحین
نذر فرهنگی سایت ضیاءالصالحین
اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی است.[مقام معظم رهبری حفظه الله]

رسول خدا(صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند: «…و ايمُ اللّه ِ لَأن يَهدي اللّه ُ على يَدَيكَ رجُلاً خَيرٌ لَكَ مِمّا طَلَعَت علَيهِ الشَّمسُ و غَرَبَت…»
یا علی! به خدا سوگند، اگر خداوند کسى را به دست تو هدایت کند، برایت بهتر است از آنچه آفتاب بر آن طلوع و غروب می‌کند. [کافی،ج9،ص410]

به جمع حامیان ما بپیوندید:
تمام تلاش ما در ترویج، نشر، صیانت و حراست از ارزشهای اصیل منبعث از
معارف قرآن كريم و اهل البيت عليهم السلام است، در اين مسير شما مي توانيد حامی ما باشد.

سایت ضیاءالصالحین یکی از پر مخاطب‌ترین سایتهای دینی در راستای ترویج فرهنگ و اخلاق ناب نبوی (صلی الله علیه و آله) می باشد. همانطور که می دانید گسترش فعالیت ها و افزایش کیفیت خدمات سایت، علی الخصوص در توسعه بخشی زبانهای خارجی و پژوهشهای جدید دینی حمایت شما عزیزان را در تمام ابعاد می طلبد. علاقه مندان به فعالیت های دینی می توانند به طرق مختلف به واحد سایبری ضیاءالصالحین در پیشبرد مقاصد کمک نمایند.

در طرح «نذر فرهنگی سایت ضیاءالصالحین» شما به هر اندازه ای که توانایی مالی و علاقه داشته باشید در تامین هزینه های جاری سایت مثل تامین هزینه قالب و طراحی و کارهای گرافیکی و فنی سایت شرکت می کنید و إن شاالله ثواب مطالعه جمع زیادی از مشتاقان و مومنین به همراه اجر تبلیغ معارف دینی برای شما خواهد بود.

امام صادق عليه السلام فرمودند:«لا يَتَكلَّمُ الرّجُلُ بكَلِمَةِ حَقٍّ يُؤخَذُ بها إلاّ كانَ لَهُ مِثلُ أجرِ مَن أخَذَ بها.»؛هرگاه فردى سخن حقّى بگويد و كسى به آن عمل كند، براى او همانند پاداش كسى باشد كه به آن عمل كرده است.»[بحارالأنوار:2/ 19 /52.]

جا دارد از همۀ عزیزانی که تاکنون به هر عنوانی، اعم از مادی و معنوی از فعالیت های پایگاه ضیاءالصالحین حمایت کرده اند، صمیمانه سپاسگزاری نماییم. إن شاءالله خداوند به همه عزیزان بهترین برکات و اجر مادی و معنوی را عنایت فرماید.

جهت اطلاع از آمار و آدرس سایتهای ضیاءالصالحین می توانید اینجا را ببینید.

به سه طریق می توانید در اجر فعالیت های فرهنگی تبلیغی سایت ضیاءالصالحین سهیم شوید.

1-  کارت به کارت یا واریز به حساب:
شماره کارت بانک ملی: 6037997145103256
شماره حساب: 0307806699008
شماره شبا : IR910170000000307806699008

2. پرداخت از طریق درگاه USSD (تلفن همراه):

*788*999*381468#

3- واریز آنلاین از طریق درگاه اینترنتی:

 

لگو-بانك.jpg

Share